Reštaurácia – bohatá chuť a poctivé porcie

Aktuálne týždenné menu

Varíme s chuťou pre tých, ktorí radi jedia

Pre kuchyňu našej reštaurácie vyhľadávame čerstvé sezónne plodiny z tých najspoľahlivejších zdrojov z Maduníc i blízkeho okolia. Sviežosť surovín tak násobí bohatú chuť pripravovaných jedál. A verte, varíme s chuťou a radi! Ako vraví ľudová múdrosť: Chlieb sa solí soľou a skutok s dobrou vôľou.

Vychutnajte si bohatú ponuku tradičných domácich jedál – od lahodnej sviečkovej až po skvelé palacinky, alebo si vyberte z labužníckych špecialít našich kuchárov. Naše menu kompletizuje chrumkavá pizza. A môžete sa tešiť na poriadne poctivé porcie, s hladom sa z Važinky neodchádza. Váš gurmánsky zážitok isto doplní aj výber z kvalitných vín, exkluzívna talianska káva Pascucci, lahodná čokoláda, či orosené čapované pivko.

Cibuľové slávnosti aj s Važinkou

Pýchou Maduníc je nielen ľudový kroj, azda jeden z najkrajších a najbohatšie zdobených na Slovensku, ale aj tradičné Cibuľové slávnosti. Z milej malej akcie po rokoch vyrástla trojdňová udalosť, ktorá pravideľne priláka množstvo návštevníkov zo širokého okolia, ale i zo vzdialenejších kútov Slovenska. Aj kolektív z Važinky sa každoročne podieľa na príprave Cibuľových slávností, ktoré sa už stali našou srdcovou záležitosťou.