Svadba snov vo Važinke

Chcem svadbu vo Važinke

Prvý deň svoji – prvý Deň snov, čo trvá naveky

Mnohí o nej iba rozprávajú, vo Važinke však svadbu Vašich snov vystrojíme naozaj. Ďakujeme, že ste sa rozhodli stráviť prvé chvíle Vášho spoločného života práve u nás. Vašu dôveru nesklameme, Važinka splní Vaše predstavy.

Poskytujeme viacero priestorov, kombinovať a vybrať si môžete presne podľa Vášho želania. Príjemné posedenie pre 50 hostí Vám pripravíme priamo v reštaurácii, ak je hostí menej, isto Vás poteší útulný salónik pre 30 hostí. Početnejšie svadby bez problémov pohostíme vo veľkorysej kongresovej sále pre 200 hostí. Sála sa dá navyše kombinovať s foyer pre ďalších 100 hostí.

Ubytovanie je príjemným bonusom pre svadobných hostí. Dva apartmány a päť izieb skrývajú 30 lôžok, komfortné izby sú zariadené v európskom štandarde (kúpeľňa s toaletou, televízny prijímač, bezdrôtové pripojenie na internet). V jednom z apartmánov čaká na hostí aj prekvapenie v podobe vírivej vane. Izby sú dvojlôžkové a štvorlôžkové, je však možné ich usporiadať podľa potreby.

Netrápte sa sami, s prípravami Vám pomôžeme

Vaša svadba pre nás neznamená iba vymedzenie priestoru, či prípravu samotnej slávnostnej hostiny. Dokážeme Vám výrazne uľahčiť aj samotné predsvadobné prípravy, ktoré takmer vždy zoberú budúcim mladomanželom a najbližšej rodine množstvo času, nervov i energie… U nás môžete Váš veľký deň prežiť inak. Presvedčí Vás o tom ponuka komplexných služieb súvisiacich s organizáciou svadby.

  • úvodné komplexné poradenstvo svadbe, určenie Vašich priorít
  • kompletné svadobné nastieranie vo farbách podľa výberu
  • pomoc pri tvorení svadobného menu
  • návleky mašľou na stoličky
  • kvetinová výzdoba, aranžovanie (stoly, závesy, okolie stolov)
  • svadobné svietniky
  • apartmán pre mladomanželov zdarma
  • zľavy pre ostatných ubytovaných svadobných hostí
  • miestnosť na odloženie svadobného pohostenia

Pri svadobných hostinách neúčtujeme prenájom sály. Zdarma ju môžete využívať do 5.00 hod ráno. Prenájom sály, zariadení a inventáru účtujeme iba pri nezvyčajných okolnostiach.

Detaily k dekorácii a výzdobe

Základnú dekoráciu svadobnej sály Vám pripravíme zdarma. Stačí si vybrať z farieb, ktoré máme k dispozícii. Dekoráciu tvoria obrusy, sviečky, svietniky, ozdobné látky, štóla, stuhy a šerpy.

Úprimne Vám odporúčame aspoň základnú kvetinovú výzdobu. Aj jednoduché dekorácie z vašich obľúbených kvetov dokážu vykúzliť čarovné prostredie a vytvoriť v priestore neopakovateľný dojem. Samozrejme v prípade Vášho želania zabezpečíme aj luxusnejšiu kvetinovú výzdobu. Cena závisí od počtu svadobných hostí, druhu kvetov, či náročnosti práce aranžérov.

Výnimočný dojem vytvoria v sále aj návleky na stoličky, ktoré dodajú priestoru i Vašej svadbe lesk a eleganciu. Našim tipom pre Váš prvý chod je “walkisoft” servítok – ide o kvalitný servítok, ktorý sa dá formovať do rôznych tvarov. Tento servítok nie je zahrnutý v základnej dekorácii. Samozrejme, dokážeme Vám ponúknuť a zabezpečiť aj množstvo ďalšieho doplnkového inventáru, ktorý robí svadbu svadbou. Stačí sa spýtať.

A verte našim skúsenostiam: Aj Vaša svadba môže byť nezabudnuteľná a neopakovateľná.