Stužková slávnosť - elegancia i zábava

Chcem stužkovú vo Važinke

Dôstojná oslava, aj dobrý žúr v jednom

Veľké a variabilné priestory Važinky sú priam stvorené aj pre výbornú stužkovú. A nemusíte sa obmedzovať, pokojne sa k nám zmestia hoci aj tri triedy z rovnakého ročníka. Navyše na rozdiel od konkurencie vám vieme vyjsť v ústrety takmer vo všetkom – ak napríklad chcete zábavu presne podľa vašich predstáv, stačí sa rozhodnúť pre “stužkovú na želanie”. Isto vás potešia aj naše prijateľné ceny.

Važinka je ideálnym miestom pre zábavu v príjemnom prostredí, mimo hluku mesta a “ošúchaných flekov”. Zároveň s výbornou dostupnosťou: Hlohovec – 8 km, Piešťany – 10 km, Trnava – 15 km. Ak predsa len nechcete cestovať domov, vo Važinke sú pripravené dva apartmány a päť izieb.

Priestory pre malé i veľké kolektívy

So stužkovou slávnosťou sa k nám zmestí aj viacero oslavujúcich tried. Vo Važinke sa bez problémov vyzabáva do 300 ľudí, zároveň však platí, že u nás nájdete aj komornejšie priestory pre 30, či 50 hostí.

Kuchyňa Važinky sa postará o prvotriedne menu, samozrejme podľa vášho výberu. Našim tipom sú kombinácie studených a teplých švédskych stolov.

Stužková na želanie

Okrem základej ponuky vám Važinka dokáže ponúknuť aj čosi naviac – stužkovú slávnosť na želanie. U nás si môžete zo stužkovej naozaj spraviť “žúrku podľa seba”. Príde vám to ako klišé? Vôbec nie! Ak máte okrem štandardných požiadaviek aj nejaké špeciálne, či netradičné želania, neváhajte a ozvite sa nám. Ak chcete napríklad koncert svojej pozvanej kapely, alebo by ste radi grilovali pod holým nebom, prípadne túžite po bláznivej extravagantnej výzdobe, pokojne nám dajte vedieť. Pokúsime sa pripraviť vhodné podmienky a po vzájomnej dohode vieme vo Važinke pripraviť aj netradičnú stužkovú.

Kontaktujte nás. Upresníme všetky detaily, dohodneme „mantinely“ a zábava môže začať! :o)