Kontaktujte nás

Važinka na mape

Kontaktný formulár

Podmienky usporadúvania spoločenských akcií

Prenájom

Prenájom za sálu sa neplatí pri splnení stanovených podmienok:

Personál

Otváracia doba v Reštaurácii Važinka je od 13:00 do 24:00 hod., za personál preto do polnoci neplatíte. Po polnoci sa za personál platí. Ak sa vašaej akcie zúčastní do 50 osôb, je potrebných 5 pracovníkov obsluhy. Ak je na akcii viac ako 50 hostí, je treba 8 osôb personálu. Poplatok je 3,00 € za za každú osobu personálu za každú začatú hodinu po polnoci.

Konzumácia

Podmienkou akcie v Reštaurácii Važinka sú gastro-služby a odber 0,5 l vína/osoba, minerálka, malinovka, káva a mlieko do kávy.

Váš tovar

Hostia nosia tovar na spoločenskú akciu v piatok, resp. deň pred akciou, alebo v deň akcie. Na vlastný tovar Vám odporúčame zabezpečiť si vlastnú obsluhu – vincúrov, ktorým vysvetlíme detaily a dohodneme s nimi všetky podrobnosti. Hostia si môžu priniesť: zákusky, torty, koláče, slané pečivo a pochutiny, alkohol, víno a nealko nápoje.

Výzdoba

Jednoduchá — je v cene vybraného menu (jednoduché sviece, servítky, …)
Profesionálna — je hradená, sú v nej zahrnuté živé kvety, sviečky, svietniky, štóly, ozdobné látky, kamienky, stuhy, šerpy, práca aranžérky, atď. Farbu výzdoby si vyberá klient.

Výber, potvrdenie termínu a platobné podmienky

Pri informovaní sa o svadbe v Reštaurácii Važinka prijmeme od Vás rezerváciu, podpísanú ceruzou, ktorú je potrebné potvrdiť do 7 dní od rezervovania zálohou. Záloha na svadbu, resp. inú spoločenskú akciu sa hradí vo výške 200 € a je v prípade zrušenia nevratná. Zaplatením zálohy sa berie rezervácia za záväznú. V termíne 1 mesiac pred svadbou je potrebné si telefonicky dohodnúť osobné stretnutie v pracovný deň, na ktorom s Vami preberieme konkrétne menu. V termíne 1 týždeň pred svadbou je potrebné udať presný počet osôb. Celková suma sa hradí podľa dohody.